اهمیت برنامه ریزی در سفرهای نوروزی


در حالی که عید نوروز  نزدیک میشویم ، هماهنگی ها برای سفرها شروع خواهد شد .

هماهنگی هایی که بین خانواده ها و دوستان صورت میگیرد تا با آمدن هوای خوش فصل بهار ، برنامه رفتن به شمال ، کیش ، شیراز  و سایر شهرهای توریستی برنامه ریزی نمایند.

هر ساله برا ی گذراندن تعطیلات عموم خانواده ها به شهرهای شمالی میروند ، به احتمال زیاد دلیلش این می باشد که ما شروع سال جدید را با رنگ سبز میشناسیم و اولین جایی که این رنگ را بر تن می کند ، شمال ایران هست .

حجم بالای مسافرت

حجم بالای مسافرت از تاریخ 27 اسفند ماه الی 15 فرودین ماه به حدی بالا می ورد که هر سه جاده ی اصلی منتهی به شهرهای شمالی بسیار پر ترافیک می باشد ، و عموما همه ی ما این مسئله را پذیرفتیم که برای رفتن به شمال باید چندین ساعت در ترافیک های سنگین باشیم .

اما بعد از اینکه بعد از چندین ساعت به شهر دلخواه خود رسیدیم ، حالا باید برای رفع خستگی مسیر ، استراحتی داشته باشیم و بعد با خیال راحت به گشت و گذار و تفریح بپردازیم .

رزرو ویلا

 رزرو و اجاره ویلا مهمترین مسئله هستش که قبل از هر برنامه ریزی باید به آن دقت کرد 

نکات سفر

تعداد نفرات ، تاریخ  رفت و برگشت سفر را باید انتخاب کرد

امکانات خاصی که برای همسفران اهمیت دارد همچون آلاچیق ، استخر ، حیاط ، ساحلی و یا جنگلی بودن ویلا و سایر موارد را بر شمرد و با جتسجوی مناسب در قسمت جستجوی پیشرفته بر اساس منطقه و شهر واحد مناسب را انتخاب کرد .

این نکته را هم از یاد نبریم که واحد های اقامتی در شمال ، هفت روزه رزرو داده می شود و واحد های مستقر در کیش ، حداقل 5 روزه رزرو داده می شود و تاریخ رفت و برگشت را باید از کارشناسان سیکاس اطلاع یابید

سیکاس سعی کرده است بهترین قیمت واحد ها را با در نظر گرفتن شرایط فراهم نماید و قبل از سفر تمام نکات را به مسافرین اطلاع دهد .

نکات مهم دیگری هم که در سفر وجود دارد ، بررسی خودرو قبل از سفر و چک آپ کلی آن می باشد .

زمان سفر

ساعت سفر هم باید به دقت مورد مطالعه قرار گیرد که زمان رسیدن شما به مقصد مشخصا ساعت خوبی باشد .

سعی کنین ساعت ورودتون به شهر با ساعت تحویل واحد ها که ساعت 14 هر روز می باشد ، نزدیک باشد 

سیکس برای شما سفر خوبی را آرزو می نماید 


تبلیغ عمودی سیکاس