گشتی در شهر زیبای بندر انزلی


 

با سیکاس همراه باشید..

-پل تاریخی غازیان

  • 95637096718494670696

قدم زدن بر روی پیشرفته‌ترین پل در زمانِ خود و البته اولین پل متحرک ایران باید تجربه‌ی جالبی باشد. این پل که غازیان را به انزلی متصل میکند از سال ۸۴ و بعد از ساخت و بهره‌برداری پل جدید بازنشسته شد و تبدیل به مکانی برای پیاده روی عابران و ماهیگیری شد.

-بازارهای  انزلی

  • anzali _3_internet

بازار یکی از مقاصد همیشگی مسافرین است. اگر قصد خرید مواد خوراکی ندارید سه بازار پردیس(روسی)،کاسپین و گیلار انتخاب خوبی برای شما هستند که با توجه به قیمت مناسب اجناس و تنوع زیاد در آنها مطمئنن دست خالی برنمیگردید.
اما اگر قصد خرید مواد خوراکی نظیر ماهی دارید حتما” به بازار انزلی واقع در زیر پل سر بزنید. شنبه بازار هم مکان جالب و هوس برانگیزی برای خرید خوراکی در شهر است.

-کاخ موزه میان پشته

  • IMG_5719

اگر علاقمند به گشت در تاریخ هستید،سیکاس بازدید از این کاخ-موزه را به شما پیشنهاد میدهد.

-تالاب

  • anzaliclub-5

اگر انزلی یکی از مقاصد شما در طول سفر است،قایق سواری در تالاب را حتما در برنامه‌ی تفریحی خود قرار دهید. این تالاب در هر فصل زیبایی منحصربه فرد خود را داراست. تابستان با نیلوفرهای سر از آب برآورده،بهار با پرندگان مهاجر و زمستان و پاییز با سکون و سکوت سحرانگیزش..
پیشنهاد ویژه‌ی سیکاس به شما این است که حتما” سری به رستوران نیلوفر که در میان تالاب قرار دارد،بزنید.

-بلوار انزلی

  • 8883071284830588

دوست دارید که دقایقی تنها بر روی صندلی بنشینید و به منظره‌ی کشتی های پهلو گرفته در بندر و مرغابی‌های در حال پرواز بر فراز آبهای خزر نگاه کنید؟ بلوار انزلی که به موج شکن معروف آن منتهی میشود،انتخاب درستی برای اینکار است.

-حافظیه ی انزلی

  • khxm_ir2243-9_(1)

بنایی تاریخی که ایده‌ی ساخت حافظیه از آن گرفته شده و در گذشته محل اجرای گروههای سرود بود.

-مناره انزلی (برج ساعت)

  • maher_06120000_1_fixed1

مناسب‌ترین نماد شهر انزلی!
برجی زیبا که با عنوان راهنمایی کشتیها ساخته شد و بعدها به چهار طرف آن ساعت اضافه شد و برج ساعت نام گرفت.

-موج شکن(مُل)

  • 1020781_981

تقریبا هر مسافری که یکبار به انزلی رفته،عکسی در کنار موج شکن دارد. خاطره‌ای فراموش نشدنی از قدم زدن روی موج شکن و تماشای کانال و دریا و بلوار انزلی.

-دهکده ساحلی

  • dehkadeh

یکی از قدیمی‌ترین مجتمع‌های اقامتی توریستی با فضایی آرام،مشرف به دریا با ویلاهای لوکس و امکانات تفریحی. اگر در تابستان یا بهار به این دهکده سر زدید،دوچرخه سواری را فراموش نکنید.

-ویلا های انزلی

  • photo_2016-01-17_13-45-07

گشت و گذار در انزلی کاری یک روزه نیست. اگر میخواهید که به همه‌ی این مکانهای دیدنی سری بزنید حداقل دو روز از سفر خود را به این شهر زیبا اختصاص دهید.
پیشنهاد ما برای اسکان شما مسافر محترم ویلاها و سوئیت‌های لوکس و با امکانات کامل سیکاس است. برای مشاهده تور مجازی و اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.
http://goo.gl/pNq7Lt

 

 

گردآوری : صنم کشف نما – مسئول بخش خبر بلاگ سیکاس

استفاده از مطلب فوق با ذکر منبع بلامانع است.


تبلیغ عمودی سیکاس