نکات یک ویلا استخردار


در این پست به نکات مختلف استخر در یک ویلا می پردازیم . سیکاس متوجه شده است که در بین علاقه مندان به اجاره ویلا ، استخر گزینه ی مهمی به شمار می رود ، به همین دلیل در این پست بخش های مختلف یک ویلای استخر دار را بررسی می نماید .

 

شفاف بودن آب استخر 

یکی از نکات مهم در مورد کیفیت استخر یک ویلا شفاف بودن آب استخر می باشد ، برای تشخیص آن باید به نورپردازی بر روی استخر بررسی کرد و نکته ی دیگر آن این است که ویلاهایی که بر روی استخر نورپردازی رنگی بکار می برند 

 

آب گرم

یکی دیگر از گزینه های مهم برای انتخاب یک ویلا استخردار ، آب گرم آن می باشد.  آب گرم مخصوصا در فصل سرما یکی از گزینه های باید در انتخاب ویلا استخردار می باشند و ویلاهای که این آپشن را ندارند ، عموما بلااستفاده می باشد.

 

عمق و اندازه استخر

عمق مناسب حداقل 2.5 متر و حداقل از 16 متر و برخی موارد تا 100 متر هم متغیر می باشد ولی حد نرمال بیشتر استخر ها 25 الی 35 متر می باشد

 

سیستم بک واش و انتی باکتریال بودن استخر

در استخر ها به دو صورت انجام می شود که به صورت دستی و اتوماتیک صورت می پذیرد

روش دستی به صورت کاملا سنتی انجام می شود که با تخلیه بخشی از سطح بالایی آب انجام می پذیرد

سیستم اتوماتیک به صورت تایمری و از طریق خود دستگاه انجام گرفته  و معمولا حد نرمال آن هر 8 ساعت یکبار به صورت میانگین سه بار در روز صورت می گیرد.

 

جکوزی دار بودن استخر

جکوزی یکی از آپشن های جذاب در انتخاب یک ویلا می باشد ، فشار آب بالا و درجه دمای آب یکی از معیارهای جکوزی در استخر می باشد . جکوزی بدلیل مسائل پزشکی ، تنظیم فشار خون و کاهش دردهای بدن ، باز کردن رگ ها و ماهیچه های گرفته و عضلات خشک شده مورد استقبال قرار می گیرد.

 

سونای خشک و بخار

برای کاهش وزن و از بین بردن بافت چربی و سلامتی کلی بدن بسیار موثر است ، یکی از آپشن های مهم انتخاب ویلا می باشد .

 

سیکاس برای شما آرزوی سفری ماندگار را آرزو می نماید

 

اجاره ویلا

ویلا

رزرو ویلا

اجاره ویلا شمال

رزرو ویلا شمال

اجاره کیش

اجاره شمال

ویلا استخردار


تبلیغ عمودی سیکاس