هنوز مقصد خود را انتخاب نکرده اید؟

نوشهر 16 ویلا
نور 22 ویلا
محمود آباد

محمود آباد

اطلاعات بیشتر
محمود آباد 13 ویلا
ماسوله 9 ویلا
کیش 50 ویلا
سیاهکل 0 ویلا
زیبا کنار

زیبا کنار

اطلاعات بیشتر
زیبا کنار 3 ویلا
رودبار 0 ویلا

سفر نامه هانمایش همه


جزیره کیش به دلیل ماهیت گردشگری خود، طی سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر آثار تاریخی که مورد توجه گردشگران است، پارک‌های ساحلی و تفریحی مانند پارک هنر، ساحل مرجانی، سواحل ماسه‌ای-مرجانی، باغ وحش، آکواریوم، باغ پرندگان کیش، دلفیناریوم شهر زیر زمینی کاریز، کشتی‌های تفریحی و همچنین کشتی به گل نشسته یونانی از دیگر دیدنی‌های کیش می‌باشند.پلاژهای بانوان و آقایان، امکانات سوارکاری، پیست ۷۰ کیلومتری دوچرخه‌سواری، کارتینگ، باگی، غواصی، جت‌اسکی و اسکی روی آب نیز از دیگر امکانات گردشگری جزیره کیش است.از دیگر جاذبه‌های گردشگری منطقه می‌توان به نبود هرگونه چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی در خیابانها و جاده‌های کیش و همچنین وجود بزرگترین پرچم ایران در این جزیره اشاره کرد.

شیراز شهری زیبا و مملو از آثار تاریخی و مکان های دیدنی است. برخی از مکانهای دیدنی در نزدیکی یکدیگر قرار دارند و شما با یک برنامه ریزی مناسب در بازه ی زمانی کوتاهی می توانید از چندین مکان دیدن کنید. و در سفر خود مدیریت زمان درستی داشته باشید. مستر سیکاس این برنامه ریزی را برای شما تهیه دیده است و میتوانید از آن بهره مند شوید.

سرولات نام روستایی در استان گیلان در فاصله ۳ کیلومتری جنوب چابکسر است. این روستا در کنار رود خانه پر آب آچی رود و رودخانه کورئه در ابتدای دامنه شمالی البرز و کوه سماموس در درون دره احاطه شده از جانب چند کوه (مهران کوه، شاسروس و لیکلام)قرار گرفته است. روستای سرولات راه ورودی روستاهای کوهستانی از قبیل جنگسرا ،لیکلام،لیمه سرا،منه سئه،پشتاسران و چند روستای دیگر می باشد. منطقه زرسر از محلهای قدیمی جاده سرولات در چابکسر ورودی منطقه سرولات می باشد. که از قدیم باغات پرتقال آن معروف است، ورودی کوهستانی دره سرولات است.زرسر آب و هوای متفاوت، نسیم خنک شبانه از دره رودخانه آچی رود دارا می باشد. رودخانه آچی رود از ییلاقهای گرده پشته سر تا جیردشتان و سرچشمه می گیرد .( تماشه کوه، خانم گردان لردی و بخش بزرگی از منطقه حفاظت شده سرولات جواهردشت).

با عبور از جاده جنگلی این روستا علاوه بر مشاهده چشم اندازهای جنگلی و سکونت گاههای انسانی دو طرف جاده ضمن قرارگیری بر فراز این روستا از بالا دست می‌توان کشتزارها و سکونت گاههای منطقه جلگه‌ای را مشاهده نمود.

ویلاهای پیشنهادی سیکاس به شما

اجاره ویلا استخردار  با بیلیارد متل قو

اجاره ویلا استخردار با بیلیارد متل قو

3 خواب استخردار ظرفیت 0 تا 0 نفر اطلاعات بیشتر
اجاره ویلا استخردار با بیلیارد متل قو تماس بگیرید
مشاهده ویلاهای بیشتر